Konkurs "Polska Wieś Jesienią"

17.10.2011

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Przyjazna Ziemia Limanowska" do którego należy Gmina Limanowa ogłosiło konkurs pt. "Polska Wieś Jesienią". Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz organizacji pozarządowych z terenu działania LGD.

Praca konkursowa polega na wykonaniu pracy w formie m.in. rzeźby,
obrazu, bukietu, haftu makiety itp., która nawiązywać będzie do polskiej wsi jesienią. Do wykonania pracy zaleca się wykorzystanie naturalnych surowców, m.in. drewna, bibuły, kwiatów, ziół, lnu itp.

Konkurs ma na celu:
- pielęgnowanie lokalnych tradycji, obrzędów, zwyczajów
- aktywizację społeczności lokalnej
- promocję produktów lokalnych i tradycyjnych

Termin składania prac konkursowych: 17.10.2011 r. - 18.11.2011 r. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Opisane prace wraz z Kartami Zgłoszenia uczestników konkursu pn. "Polska Wieś Jesienią" należy zgłaszać w w/w terminie do biura LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska", Limanowa, ul. M.B. Bolesnej 10a.

Dodatkowych informacji można uzyskać u Pani Moniki Piaskowy pod nr tel. 18/533-06-62.

Do pobrania: Karta Zgłoszeniowa                       Regulamin Konkursu

KPTiS