Halowa Piłka Nożna Dziewcząt Gimnazjów

22.10.2012

W dniu 22 października br. w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Gimnazjów.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza przystąpiły 4 zespoły dziewcząt z Rupniowa, Mordarki, Starej Wsi I i Starej Wsi II. Zwycięska drużyna dziewcząt grała w składzie: Anna Kuzar, Gabriela
Michalik, Karolina Sułkowska, Marta Bugajska, Katarzyna Duda, Natalia Kądziołka, Natalia Tokarz, Justyna Jeż, Katarzyna Strug, Izabela Dębska, Anita Więcek. Opiekunem grupy jest Marek Młynarczyk - nauczyciel wychowania fizycznego.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
1 miejsce- Gimnazjum w Starej Wsi I
2 miejsce - Gimnazjum w Mordarce
3 miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi II
4 miejsce - Gimnazjum w Rupniowie

Nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom wręczyli opiekunowie drużyn, które wzięły udział w zawodach.

Zwycięska drużyna ze Starej Wsi I reprezentować będzie naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 31 października br. na hali sportowej w Rupniowie. Życzymy powodzenia!

KPTiS

Klasyfikacja końcowa zawodów: