Dziewczęta z Kłodnego górą

16.10.2011

Po bardzo zaciętym pojedynku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, które rozgrywane były 17 października br. na hali sportowej w Mordarce I miejsce zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Kłodnem.

Zawodniczki grały w składzie: Justyna Jurczak, Dorota Lachor, Kinga Pacholarz, Anna Pawlik, Julia Leśniak, Gabriela Smoleń, Kinga Oleksy,
Gabriela Leśnik - opiekunem jest słynny trener narciarstwa biegowego Andrzej Ruchała.

II miejsce zdobyła drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Starej Wsi I, III miejsce - Siekierczyna I, IV miejsce - Mordarka, V - miejsce Siekierczyna II.

Wręczenia nagród w imieniu Wójta Władysława Pazdana dokonali; Danuta Bulanda - Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce oraz Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa.

Zwycięska drużyna dziewcząt z Kłodnego reprezentować będzie Gminę Limanowa na zawodach powiatowych, które odbędą się 20 października w ZSM Nr 1 w Mszanie Dolnej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodniczkom z Kłodnego, które za niedługo będą uprawiać inną dyscyplinę sportową jaką jest narciarstwo biegowe.

KPTiS

KPTiS