Chłopcy z Nowego Rybia Mistrzami Powiatu w piłce nożnej

23.10.2011

W dniu 18 października 2011 r. na hali sportowej w ZSS nr 3 Limanowa odbył się turniej halowej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców ur. 1999 i młodszych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego.

Organizatorem zawodów był ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek
Sportowy Limanowa.

W turnieju wzięło udział 12 zespołów: SP 1 Słopnice, SP 1 Limanowa, SP 2 Mszana Dolna, SP Dobra, SP Szczyrzyc, SP Zasadne, SP Nowe Rybie, SP 1 Kasinka Mała, SP Przyszowa, SP Jaworzna, SP Tymbark, SP Konina.

W wyniku odprawy z opiekunami ustalono kolejność rozgrywania meczy w trzech grupach systemem "każdy z każdym". Wyniki finałowych spotkań:
SP Jaworzna : SP 1 Słopnice 1 ; 1
SP Nowe Rybie : SP Jaworzna 2 ; 1
SP Nowe Rybie : SP 1 Słopnice 1 ; 1

Zawody powiatowe i awans do zawodów rejonowych zdobyła drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej z Nowego Rybia w składzie: Jurek Remigiusz, Kaczmarczyk Paweł, Knap Bartłomiej, Kwarciak Mateusz, Korta Adrian, Król Konrad, Piechnik Tomasz, Malec Michał. Opiekunem zespołu jest pani Jadwiga Kowalczyk - nauczyciel wychowania fizycznego.

Zawody rejonowe odbędą się w Brzeznej koło Nowego Sącza dnia 17 listopada 2011r. Życzymy powodzenia!

KPTiS

Sportowy Limanowa.