Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Apel Wojewody Małopolskiego

30.10.2011

Drodzy Małopolanie!

Początek listopada o to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich. Zwracam się z serdeczną prośbą, aby podczas wizyt na cmentarzach, odwiedzili Państwo także groby wojenne i zapalili na nich znicze. Niech to będzie znak, że pamiętamy o powstańcach, legionistach, żołnierzach, wszystkich tych, których marzeniem była niepodległa Polska i którzy dla tego marzenia nie wahali się oddać życia.


Małopolska to także miejsce wiecznego spoczynku żołnierzy wielu innych narodowości, którzy zginęli na polskiej ziemi. Spoczywają tu obok siebie m.in. Austriacy, Rosjanie, Niemcy, Ukraińcy, Węgrzy... Okażmy szacunek dla tych, którzy nie wrócili do swoich domów, zadbajmy także o ich groby i zapalmy znicz.

Stanisław Kracik
Wojewoda Małopolski

Drodzy Małopolanie!

Początek listopada o to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich. Zwracam się z serdeczną prośbą, aby podczas wizyt na cmentarzach, odwiedzili Państwo także groby wojenne i zapalili na nich znicze. Niech to będzie znak, że pamiętamy o powstańcach, legionistach, żołnierzach, wszystkich tych, których marzeniem była niepodległa Polska i którzy dla tego marzenia nie wahali się oddać życia.


Małopolska to także miejsce wiecznego spoczynku żołnierzy wielu innych narodowości, którzy zginęli na polskiej ziemi. Spoczywają tu obok siebie m.in. Austriacy, Rosjanie, Niemcy, Ukraińcy, Węgrzy... Okażmy szacunek dla tych, którzy nie wrócili do swoich domów, zadbajmy także o ich groby i zapalmy znicz.

Stanisław Kracik
Wojewoda MałopolskiLiczba wyświetleń: 1482
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne