Zajęcia teatralne i twórcze w WDK w Starej Wsi

21.09.2011

Co środę i piątek począwszy od środy 28 września br. w Wiejskim Domu Kultury w Starej Wsi odbywać się będą zajęcia teatralne i zajęcia z działań twórczych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Rosiek - pedagog, trener pracy grupowej.

Zajęcia odbywać się będą w godz. od 14.00 do 16.00. Ćwiczenia będą mieć charakter praktyczny, a ich celem jest pobudzenie kreatywności, twórczości oraz umożliwienie realizacji swoich pasji i zainteresowań u najmłodszych.

Spotkania przyczynić się mają do poszerzenia samodzielności, odkrywania zdolności, nabycia pewności siebie oraz pokonywania własnych słabości przez dzieci i młodzież.

Zajęcia teatralne w zamyśle mają:

• kształcić i rozwijać poprawność dykcyjną i językową
  • doskonalić prawidłowe oddychanie
  • kształcić i rozwijać harmonię ruchową
  • ćwiczyć koncentrację i pamięć
  • kształcić umiejętność wyrażania uczuć i emocji oraz umiejętność pracy nad tekstem lub rolą

Zajęcia z działań twórczych wpłynąć mają na rozwój intelektualny, emocjonalny, manualny, duchowy i twórczy oraz wzbogacić wiedzę o świecie i innych ludziach.

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach!!!

KPTiS

Zajęcia teatralne w zamyśle mają:

• kształcić i rozwijać poprawność dykcyjną i językową
  • doskonalić prawidłowe oddychanie
  • kształcić i rozwijać harmonię ruchową
  • ćwiczyć koncentrację i pamięć

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach!!!

KPTiS