"Światowy poziom w Limanowej"

27.09.2011

W dniu 24 września 2011 r. odbył się "I PÓŁMARATON FORREST" (21 km) - bieg górski anglosaski Pasmem Łososińskim, w ramach którego zostały rozegrane m.in. "I Mistrzostwa Służb Mundurowych w Półmaratonie Górskim".

W Półmaratonie wystartowało prawie 200 zawodniczek i zawodników z kraju i zagranicy, wśród których znaleźli się m.in. Mistrzowie Polski, a
także najlepsi mundurowi reprezentanci Policji, Straży Pożarnej, Sił Zbrojnych RP, Służby Więziennej, Specjalistycznych Formacji Ochronnych, Służby Leśnej i Księży.

Dodatkow informacje

Zapraszamy na następne nasze imprezy! :-)
tusik

Dodatkow informacje