Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego

22.09.2013

W dniu 18 września 2013 r. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie w sprawie ustalenia Kalendarza Imprez Sportowych o Mistrzostwo Gminy Limanowa na rok szkolny 2013/2014 Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

W spotkaniu uczestniczyli Z-ca Wójta Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Sekretarz Gminy, a zarazem Kierownik Wydziału Organizacyjnego, Kultury i Promocji - Marek Ziaja oraz nauczyciele wychowania fizycznego z placówek oświatowych z terenu Gminy Limanowa.


Z-ca Wójta Franciszek Bieda podziękował za dotychczasową współpracę i pomoc w organizacji zawodów oraz poinformował o rozwijającej się bazie sportowej na terenie Gminy Limanowa. Jednocześnie zwrócił uwagę na powszechny problem nagminnych zwolnień uczniów z lekcji wychowania fizycznego. Sekretarz Marek Ziaja podziękował nauczycielom za duże zaangażowanie na polu kultury fizycznej.

Podczas spotkania zatwierdzono harmonogram imprez w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady, ustalono również kwestie dowozu uczniów na zawody sportowe oraz zakupu nagród. Zawody odbędą się w następujących dyscyplinach: halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, indywidualny tenis stołowy, koszykówka dziewcząt i chłopców, biegi narciarskie, piłka ręczna dziewcząt i chłopców, unihokej dziewcząt i chłopców, turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oraz "7-ki" i "6-ki" piłkarskie.

Warto zaznaczyć, iż Gmina Limanowa w roku szkolnym 2012/2013 osiągnęła liczne sukcesy na szczeblu Powiatu w rywalizacji sportowej w ramach Igrzysk i Gimnazjady Młodzieży - co jest naszym wspólnym sukcesem.

W dniu 18 września 2013 r. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie w sprawie ustalenia Kalendarza Imprez Sportowych o Mistrzostwo Gminy Limanowa na rok szkolny 2013/2014 Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

W spotkaniu uczestniczyli Z-ca Wójta Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Sekretarz Gminy, a zarazem Kierownik Wydziału Organizacyjnego, Kultury i Promocji - Marek Ziaja oraz nauczyciele wychowania fizycznego z placówek oświatowych z terenu Gminy Limanowa.


Z-ca Wójta Franciszek Bieda podziękował za dotychczasową współpracę i pomoc w organizacji zawodów oraz poinformował o rozwijającej się bazie sportowej na terenie Gminy Limanowa. Jednocześnie zwrócił uwagę na powszechny problem nagminnych zwolnień uczniów z lekcji wychowania fizycznego. Sekretarz Marek Ziaja podziękował nauczycielom za duże zaangażowanie na polu kultury fizycznej.

Podczas spotkania zatwierdzono harmonogram imprez w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady, ustalono również kwestie dowozu uczniów na zawody sportowe oraz zakupu nagród. Zawody odbędą się w następujących dyscyplinach: halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, indywidualny tenis stołowy, koszykówka dziewcząt i chłopców, biegi narciarskie, piłka ręczna dziewcząt i chłopców, unihokej dziewcząt i chłopców, turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oraz "7-ki" i "6-ki" piłkarskie.

Warto zaznaczyć, iż Gmina Limanowa w roku szkolnym 2012/2013 osiągnęła liczne sukcesy na szczeblu Powiatu w rywalizacji sportowej w ramach Igrzysk i Gimnazjady Młodzieży - co jest naszym wspólnym sukcesem.Liczba wyświetleń: 4359
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne