Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

MISTRZOSTWA POLSKI W BNO - OGRODZIENIEC

25.09.2011

W rozegranych w dniach 23-25 września br. Mistrzostwach Polski w Klasycznym Biegu na Orientację, które rozgrywane były w okolicach Ogrodzieńca Edyta Baluta zdobyła kolejny brązowy medal !!! W tym samym biegu klasycznym jej siostra Anna uplasowała się na 11 pozycji.

W biegu nocnym w ramach Mistrzostw Polski na wysokiej 7 pozycji uplasowała się Katarzyna Fitrzyk, a Edyta Baluta musiała zadowolić się
9 miejscem.

W równolegle rozgrywanych zawodach o Puchar Ogrodzieńca formą błysnęli też młodzicy: Kamil Fitrzyk /M12/- II miejsce, Jakub Dudek /M12/-III miejsce, Karolina Golonka/K16/ - II miejsce.