Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Forum Rynku Wewnętrznego

27.09.2011

Parlament Europejski, Komisja Europejska, Polska Prezydencja w Radzie UE zapraszają na Forum Rynku Wewnętrznego (Single Market Forum - SIMFO), które odbędzie się w dniach 3-4 października 2011 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 33, Kraków

Celem SIMFO jest wsparcie i rozwój jednolitego rynku poprzez wzrost
świadomości przedsiębiorców i obywateli w kwestii dostępnych im praw i możliwości, Podczas dwóch dni Forum jego uczestnicy będą mogli wziąć udział w dyskusjach panelowych, spotkaniach i warsztatach na temat problematyki wspólnego rynku (szczegółowy opis wszystkich warsztatów znajduje się na stronie internetowej http://ec.europa.eu/internal_market/top_layer/smf_workshops_pl.htm). Otwarcie Forum poprzedzi impreza informacyjno-promocyjna pod nazwą Jarmark Rynku Wewnętrznego, która rozpocznie się na Rynku Głównym w Krakowie 2 października 2011 r.

Podsumowaniem SIMFO w Krakowie będzie tzw. Deklaracja Krakowska, która zawierać będzie zobowiązanie do podejmowania konkretnych działań dotyczących wykorzystywania możliwości i dalszego rozwoju rynku wewnętrznego.

Udział w SIMFO jest bezpłatny!
Rejestracja poprzez stronę internetową: http://ec.europa.eu/intemal_market/index_en.htm

Parlament Europejski, Komisja Europejska, Polska Prezydencja w Radzie UE zapraszają na Forum Rynku Wewnętrznego (Single Market Forum - SIMFO), które odbędzie się w dniach 3-4 października 2011 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 33, Kraków

Celem SIMFO jest wsparcie i rozwój jednolitego rynku poprzez wzrost
świadomości przedsiębiorców i obywateli w kwestii dostępnych im praw i możliwości, Podczas dwóch dni Forum jego uczestnicy będą mogli wziąć udział w dyskusjach panelowych, spotkaniach i warsztatach na temat problematyki wspólnego rynku (szczegółowy opis wszystkich warsztatów znajduje się na stronie internetowej http://ec.europa.eu/internal_market/top_layer/smf_workshops_pl.htm). Otwarcie Forum poprzedzi impreza informacyjno-promocyjna pod nazwą Jarmark Rynku Wewnętrznego, która rozpocznie się na Rynku Głównym w Krakowie 2 października 2011 r.

Podsumowaniem SIMFO w Krakowie będzie tzw. Deklaracja Krakowska, która zawierać będzie zobowiązanie do podejmowania konkretnych działań dotyczących wykorzystywania możliwości i dalszego rozwoju rynku wewnętrznego.

Udział w SIMFO jest bezpłatny!
Rejestracja poprzez stronę internetową: http://ec.europa.eu/intemal_market/index_en.htmLiczba wyświetleń: 1667
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne