Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zmiana częstotliwości nadajnika programu TVP 2

09.08.2011

W związku z decyzją Urzędu Komunikacji Elektronicznej o zmianie częstotliwości nadajnika programu TVP 2, zlokalizowanego na Górze Lipowe pow. Limanowa, konieczne będzie przestrojenie odbiorników telewizyjnych z kanału 25 na kanał 27. Termin przeprowadzenia zmiany planowany jest na 18 sierpnia 2011 r.


W związku z decyzją Urzędu Komunikacji Elektronicznej o zmianie częstotliwości nadajnika programu TVP 2, zlokalizowanego na Górze Lipowe pow. Limanowa, konieczne będzie przestrojenie odbiorników telewizyjnych z kanału 25 na kanał 27. Termin przeprowadzenia zmiany planowany jest na 18 sierpnia 2011 r.
Liczba wyświetleń: 1511
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne