WAKACYJNE SPOTKANIA w Bibliotece w Męcinie i Pisarzowej

11.08.2011

W Bibliotece Publicznej w Męcinie i w Pisarzowej organizowane są wakacyjne zajęcia dla dzieci. Najmłodsi czytelnicy samodzielnie lub z pomocą rodziców prezentują swoje możliwości i talent. Różnorodność zajęć zachęca do częstego udziału w spotkaniach. W ramach kampanii społecznej "Cała Polska Czyta Dzieciom" dzieci mają możliwość wysłuchania pięknych i wartościowych bajek, baśni, opowiadań i
wierszy. Głośne czytanie bardzo przypadło do gustu najmłodszym i wiele z nich wyraziło ochotę samodzielnego czytania tekstu.

Uczestnicy zajęć plastycznych wykonywali kukiełki potrzebne do teatrzyku, malowali ilustracje do wierszy oraz tworzyli wycinanki z kolorowego papieru i kartonu. Wakacyjne spotkania przebiegają w miłej atmosferze. Zapraszamy do odwiedzania bibliotek i udziału w kolejnych spotkaniach.

T. Frączek

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}