"Tradycje Dożynkowe"

08.08.2011

Stowarzyszenie LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska" serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pn. "Tradycje Dożynkowe"

Praca Konkursowa polega na wykonaniu stroika dożynkowego nawiązującego do głęboko zakorzenionego święta w kulturze polskiej wsi - święta dziękczynienia za plony i święta nadziei na plony w następnym roku.
Do wykonania stroika dożynkowego mogą być użyte naturalne surowce
m.in. zboża, zioła i kwiaty.

Termin składania prac konkursowych: od dnia 8 sierpnia 2011 r. do dnia 16 września 2011 r. (liczy się data wpływu do siedziby LGD)

Uczestnikami konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, podmioty gospodarcze oraz organizacje pozarządowe z terenu działania LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska" (Gmina Limanowa, Gmina Dobra, Gmina Tymbark, Gmina Jodłownik, Gmina Łukowica, Gmina Słopnice, Gmina Kamienica).

NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY RZECZOWE!!!

Prace konkursowe wraz z załączoną kartą uczestnictwa w Konkursie należy złożyć w Biurze LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska” w Limanowej, przy ul. Matki Boskiej Bolesnej 10 a. Szczegółowe zasady organizacji konkursu określa Regulamin Konkursu.

Karta zgłoszeniowa

Do wykonania stroika dożynkowego mogą być użyte naturalne surowce
m.in. zboża, zioła i kwiaty.

NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY RZECZOWE!!!

Karta zgłoszeniowa