Podsumowanie konkursu plastycznego pt. "Wspomnienia z wakacji" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi

25.08.2011

Na wakacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi został przygotowany program dla dzieci i młodzieży, aby mogły spotykać się z rówieśnikami i odwiedzać Bibliotekę.

Podczas wakacji został ogłoszony konkurs plastyczny pt. "Wspomnienia z wakacji" dla dzieci. Do Biblioteki dzieci przynosiły prace i spośród nich zostali wyłonieni zwycięzcy.

Po ocenie prac wyróżnienia postanowiono przyznać: Gabrysi Król, Paulinie Talarczyk i Kaziowi Pietrydze. Najmłodszym uczestnikiem był Michałek Pałka.

W konkursie plastycznym brali również udział: Aleksandra Talarczyk, Julia Sabura, Klaudia Wojcieszczak, Zuzanna Wojcieszczak, Jakub Florek i Krzysztof Król.

Wyróżnione osoby otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Konkurs zorganizowała Lidia Piegza - Bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi.

Podczas podsumowania konkursu plastycznego można było oglądać wystawę nagrodzonych prac, jak również kolorowe, zdobione kamienie, które zostały wykonane przez czytelników Biblioteki na zajęciach plastycznych pt. "Dziś jest to tylko zwykły, mały kamień, a jutro…"

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do dalszego udziału w zajęciach i konkursach organizowanych przez Gminną Bibliotekę w Starej Wsi, jak również zachęcamy do wypożyczania i czytania książek.

M. S.

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}