Kolejny etap rozgrywek piłkarskich - runda jesienna

08.08.2011

W niedzielę 14 sierpnia odbędzie się kolejny etap rozgrywek o Mistrzostwo Klasy "A" Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Limanowej 2011/2012.

Drużyny z Gminy Limanowa:

• godz. 17.00 LKS Rupniów zmierzy się z KUKS "Laskovia" Laskowa

(boisko sportowe w Rupniowie)
  • godz. 17.00 LKS Mordarka zmierzy się z KS "Turbacz" Mszana Dolna
    (boisko sportowe w Mordarce)
  • godz. 17.00 LKS "Słomka" Siekierczyna zmierzy się z KS "Sokół" Słopnice (boisko sportowe w Siekierczynie)

Ponadto 13 sierpnia br. rozpoczyna się runda jesienna sezon 2011/2012 - Nowosądecka Klasa Okręgowa (OZPN w Nowym Sączu).

Podajemy uzgodniony terminarz rozgrywek:

• 13 sierpnia (sobota) godz. 17.30 LKS "Olimpia" Pisarzowa zmierzy się z LKS Szaflary (boisko sportowe w Szaflarach).
  • 15 sierpnia (poniedziałek) godz. 17.30 LKS "Olimpia" Pisarzowa zmierzy się z AKS Ujanowice (boisko sportowe Orlik Pisarzowa)
  • 21 sierpnia (niedziela) godz. 17.00 LKS "Olimpia" Pisarzowa zmierzy się z Zuber Krynica Zdrój (boisko sportowe Krynicy)

KPTiS

Drużyny z Gminy Limanowa:

• godz. 17.00 LKS Rupniów zmierzy się z KUKS "Laskovia" Laskowa

(boisko sportowe w Rupniowie)
  • godz. 17.00 LKS Mordarka zmierzy się z KS "Turbacz" Mszana Dolna
    (boisko sportowe w Mordarce)

Podajemy uzgodniony terminarz rozgrywek:

KPTiS