Limanowska piłka plażowa

18.07.2011

W dniach 16 i 17 lipca 2011 r. w Limanowej w Parku Miejskim odbyły się zawody w siatkówce plażowej, której głównym organizatorem był UKS Płomień Limanowa.

Współorganizatorem były 3 samorządy: Starostwo Powiatowe w Limanowej, Urząd Gminy Limanowa, Urząd Miasta Limanowa oraz portal internetowy Limanowalive.pl.

{multithumb thumb_height=150}

Wśród zaproszonych gości byli: Franciszek Dziedzina - V-ce Starosta Powiatu Limanowskiego, Władysław Bieda - Burmistrz Miasta Limanowa, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa, Jolanta Szyler - Kierownik Wydziału Promocji, Kultury, Turystyki i Sportu w Urzędzie Miasta Limanowa i Mateusz Wroński - Radny Miasta Limanowa.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Do turnieju zgłosiło udział 33 pary zawodników z wielu miast Polski m. in. Krynicy, Nowego Sącza, Szczecina oraz mniejszych miejscowości: Laskowej, Ujanowic i Krosnej. Również występowali zawodnicy z naszej gminy z Pisarzowej.

Wyniki w kategorii kobiet:
I m. Baczyńska - Oleksy
II m. Wyrwa - Wyczółkowska
III m. Szumilas - Oleksy

Wyniki klasyfikacji „miksów”:
I m. Miłosz - Kaszub
II m. Baczyński - Sromek
III m. Oleksy - Chełmecki

Wyniki mężczyzn:
I m. - Broda-Skała
II m. - Matras - Sromek
III m. Król - Kaptur.

W imieniu organizatorów wręczenia nagród dokonali: Jacenty Musiał, Mateusz Wroński i Władysław Bieda.

Cieszy fakt, że turniej ten odbył się 2 tygodnie przed planowanym wyjazdem reprezentacji gminy Limanowa do Oravskiej Poruby (Słowacja), gdzie zawodnicy z naszej gminy zostali zaproszeni do udziału w Międzynarodowym Turnieju Piłki Plażowej.

J. M.

{multithumb thumb_height=150}

Wyniki w kategorii kobiet:
I m. Baczyńska - Oleksy
II m. Wyrwa - Wyczółkowska