XII Powiatowy Turniej UKS-ów w Unihokeju

07.06.2011

W dniu 08.06.2011 r. w Zespole Szkół w Starej Wsi II odbył się XII Powiatowy Turniej UKS-ów w Unihokeju Mix, którego organizatorem był UKS "GUMISIE" Stara Wieś.

Turniej rozpoczęła Maria Kądziołka - Prezes UKS "GUMISIE" Stara Wieś, która przywitała przybyłych gości: Jana Puchałę - Starostę Powiatu Limanowskiego, Władysława Pazdana - Wójta Gminy Limanowa, Jacentego Musiała - Radnego Powiatu Limanowskiego,
a zarazem Kierownika Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu, Wiesławę Borutę - Dyrektora Zespołu Szkół w Starej Wsi, Pawła Piętę - Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Limanowej oraz Ryszarda Piszczka - Sołtysa wsi Stara Wieś II.

{multithumb thumb_height=150}

W rozgrywkach wzięło udział 6 Uczniowskich Klubów Sportowych, które w Turnieju zajęły następujące miejsca:

• I m. - UKS "GUMISIE" Stara Wieś - opiekun: Andżelika Kraj-Smęda, skład: Aleksandra Starzyk, Aneta Zimirska, Kinga Król, Krystian Małucha, Szymon Pajor, Karol Wikar
  • II m. - UKS "Starówka" Stara Wieś - opiekun: Marek Młynarczyk, skład: Tomasz Twaróg, Kamil Palacz, Bartosz Bulanda, Paulina Tokarczyk, Aleksandra Florek, Patrycja Franczak
  • III m. - UKS "Krasnovia" Krasne Lasocice - opiekun: Mirosława Różana, skład: Karolina Besta, Kinga Lizak, Karol Drabik, Dawid Hojda, Tomasz Kucharczyk, Jan Żelichowski
  • IV m. - UKS "Smolnik" Męcina - opiekun: Józef Smęda, skład: Kacper Ruchała, Mateusz Pancerz, Piotr Stanisławczyk, Natalia Sączka, Wiktoria Woźniak, Sara Długosz
  • V m. - UKS "Jedynka" Męcina - opiekun: Elżbieta Dutka, skład: Miłosz Jawor, Patryk Kalisz, Sebastian Świerczek, Dominika Sikora, Patrycja Orzechowska, Natalia Michura
  • VI m. - UKS "Set" Jurków - opiekun: Mirosław Sipak, skład: Wojciech Gdowicz, Andrzej Bielski, Albert Zawada, Dominika Hobot, Karolina Kwiatkowska, Weronika Ubik.

Wręczenia pucharów, nagród i dyplomów drużynom uczestniczącym w rozgrywkach dokonali: Maria Kądziołka - Prezes UKS "GUMISIE" Stara Wieś, Teresa Piwowar- pracownik Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Limanowskiego, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału KPTiS w Urzędzie Gminy Limanowa oraz Sędzia Zawodów - Józef Smęda.
Zawody odbyły się na wysokim poziomie z czego należy się ogromnie cieszyć.

Tradycją jest, że od wielu lat organizowane są również Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Unihokeju oldbojów, które odbyły się w tym samym dniu w godzinach popołudniowych.
W Mistrzostwach rywalizowały ze sobą cztery drużyny. Ostateczne wyniki rozgrywek:

• I m. - Starostwo Powiatowe w Limanowej
  • II m. - UKS "GUMISIE" Stara Wieś
  • III m. - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego
  • IV m. - Gminny Zespół Obsługi Szkół Urzędu Gminy Limanowa.

Wydział KPTiS

{multithumb thumb_height=150}

Zawody odbyły się na wysokim poziomie z czego należy się ogromnie cieszyć.

• I m. - Starostwo Powiatowe w Limanowej
  • II m. - UKS "GUMISIE" Stara Wieś
  • III m. - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego
  • IV m. - Gminny Zespół Obsługi Szkół Urzędu Gminy Limanowa.

Wydział KPTiS