Wyścigu Górski - startujemy!

16.06.2011

Po wielu miesiącach ciężkiej bezpłatnej pracy wielu ludzi, członków AMK Limanowa możemy powiedzieć że Limanowa STARTUJE ! - mówi Jerzy Budacz prezes limanowskiego klubu.

Udało się zgromadzić sponsorów dzięki którym Limanowa stanie się centrum wielkich sportowych emocji - dodaje Bogdan Pałka dyrektor wyścigu

Dzisiaj godzinie 14.00 rusza badanie techniczne przed Limanowskim Domem Kultury. Jutro od 8.00 rano zawodnicy pojawią się na starcie i zacznie się walka o miano najlepszego na stokach powiatu limanowskiego. Na pobicie czeka znakomity rekord trasy Marcina Bełtowskiego, Mariusz Stec z pewnością chce wreszcie wygrać na tej najdłuższej trasie wyścigów górskich w Polsce. Niespodzianką mogą być zawodnicy zagraniczni jacy na limanowskim asfalcie pojadą po raz pierwszy.

Organizatorzy apelują o bezpieczny doping, proszą aby przebywać tylko w miejscach wyznaczonych dla kibiców.
Na koniec trochę już rekordowej statystyki:

• 92 zawodników zgłoszonych do startu
  • 100 akredytowanych dziennikarzy
  • najdłuższa trasa zawodów górskiego ścigania w Polsce
  • najbezpieczniejsza bo w 80% obandowana

Reszta rekordów już od jutra tylko w Limanowej!
Czekamy na WAS!

Pozdrawiam,
Waldek Wojtas
Rzecznik GSMP/CEZ
Limanowa 2011

Na koniec trochę już rekordowej statystyki:

• 92 zawodników zgłoszonych do startu
  • 100 akredytowanych dziennikarzy
  • najdłuższa trasa zawodów górskiego ścigania w Polsce
  • najbezpieczniejsza bo w 80% obandowana

Reszta rekordów już od jutra tylko w Limanowej!
Czekamy na WAS!

Pozdrawiam,