Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wakacyjne informacje o wynikach zawodników klubu "Patria Młynne"

26.06.2011

Podczas Jubileuszowego XXX Pucharu Wawelu /550 startujących zawodników z 12 krajów/, który odbywał się na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w okolicach Ogrodzieńca Sandra Duplak / brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików/ w pięknym stylu zwyciężyła w kategorii K-10N! Pozostali nasi zawodnicy też ukończyli zawody na wysokich miejscach. Kamil Fitrzyk/M12/ - 5 miejsce, Krzyś Fitrzyk/M10N/ - 6 miejsce, Karolina Golonka/K16/ - 6 miejsce,
Katarzyna Fitrzyk/K20/ - 4 miejsce, Edyta Baluta/6 miejsce/.

{multithumb thumb_height=150}

Teraz już odliczamy dni do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w tym roku odbywać się będzie na Mazowszu. Z naszych zawodników wystartuje tam Karolina Golonka i liczymy na jej dobre występy w biegu sprinterskim i średniodystansowym.