Podsumowanie współzawodnictwa międzyszkolnego w Gminie Limanowa w roku szkolnym 2010/2011

28.06.2011

Pod koniec roku szkolnego 2010/2011 , już po raz piąty, tym razem w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo międzyszkolne w Gminie Limanowa w roku szkolnym 2010/2011.

Na hali sportowej w Pasierbcu zgromadziła się młodzież szkolna od kl. 0 do kl III gimnazjum w liczbie 280 uczniów i 127 nauczycieli ze wszystkich szkół prowadzonych przez Gminę Limanowa.

{multithumb thumb_height=150 thumb_width=0}

W spotkaniu uczestniczyli:

• Bronisław Dutka Poseł na Sejm RP,
  • Wiesław Janczyk Poseł na Sejm RP,
  • Małgorzata Lenartowicz Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie,
  • Władysław Pazdan - Wójta Gminy Limanowa,
  • Franciszek Bieda - W-ce Wójt Gminy Limanowa,
  • Maria Lupa - Radna Powiatu Limanowskiego i Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Powiatu Limanowskiego,
  • Jacenty Musiał - Radny Powiatu Limanowskiego i Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Rady Powiatu Limanowskiego,
  • Elżbieta Mordarska - Prezes Oddziału ZNP Limanowa.

Na spotkaniu Włodarze Gminy Limanowa wręczyli listy gratulacyjne wraz z symbolicznym upominkiem najlepszym uczniom ich nauczycielom za wyniki jakie osiągnęli w roku szkolnym 2010/2011 w rywalizacji międzyszkolnej na szczeblu, powiatu,województwa i kraju.

Uroczystość w Zespole Szkół w Pasierbcu było to święto ludzi zdolnych, utalentowanych i przede wszystkim pracowitych - miało wyróżnić i docenić pracę uczniów oraz przygotowujących ich nauczycieli w konkursach wiedzy, sprawności i umiejętności.

Wśród osiągnięć nie zabrakło licznych osiągnięć sportowych naszej młodzieży szkolnej na szczeblu powiatu, województwa i kraju.

Duże słowa uznania należą się Wszystkim Dyrektorom szkół gminnych za klimat właściwej pracy dydaktyczno - wychowawczej w mijającym roku szkolnym, który przebiegał pod hasłem szukania młodych talentów.

Na zakończenie uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego Władze Gminy wręczyły nagrody Wójta Gminy dla Dyrektorów Szkół, Nauczycieli za solidną i wyróżniającą pracę oraz promocję Gminy Limanowa w roku szkolnym 2010/2011.

Całość spotkania upłynęła w miłej i podniosłej atmosferze. Uroczystość swoimi występami uświetniły dzieci i młodzież z Zespołu "Pasierbiocki" oraz Sekcji Karate działającej przy Zespole Szkół w Pasierbcu.

Kończąc spotkanie Wójt Gminy w imieniu władz gminnych Wszystkim życzył miłych i udanych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Całość prowadził Marek Ziaja Dyrektor GZOS Limanowa.

Marek Ziaja

{multithumb thumb_height=150 thumb_width=0}

W spotkaniu uczestniczyli:

• Bronisław Dutka Poseł na Sejm RP,
  • Wiesław Janczyk Poseł na Sejm RP,
  • Małgorzata Lenartowicz Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie,
  • Władysław Pazdan - Wójta Gminy Limanowa,
  • Franciszek Bieda - W-ce Wójt Gminy Limanowa,
  • Elżbieta Mordarska - Prezes Oddziału ZNP Limanowa.

Marek Ziaja