Nabór do projektu Internet Naszą Sz@nsą

19.06.2011

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnych w Stróżach ogłasza nabór do projektu "Internet naszą sz@nsą - Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu mieszkańców powiatów: nowosądeckiego i limanowskiego", realizowanego w ramach PO IG działanie 8.3 "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu - eInclusion"

Projekt skierowany jest do:

1. gospodarstw domowych spełniających kryterium dochodowe upoważniające do otrzymania wsparcia w ramach systemu pomocy społecznej,
  2. gospodarstw domowych spełniających kryterium dochodowe upoważniające do otrzymania wsparcia w ramach systemu świadczeń rodzinnych,
  3. dzieci i młodzieży uczącej się z rodzin w trudnej sytuacji materialnej i społecznej uprawnionych do uzyskania stypendiów socjalnych,
  4. osób niepełnosprawnych z orzeczeniem o niepełnosprawności, z orzeczeniem ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności lub z orzeczeniem równoważnym.

Z projektu wykluczone są gospodarstwa:

1. posiadające komputer,
  2. posiadające dostęp do Internetu,
  3. które nie wyraziły zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, realizacji i ewaluacji projektu zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)

W ramach projektu każdy z beneficjentów ostatecznych otrzyma:

1. Komputer
  2. Bezpłatny dostęp do internetu
  3. Szkolenie z obsługi komputera, internetu oraz poczty elektronicznej

Informacja o projekcie:
Biuro Projektu "Internet naszą sz@nsą"
33-331 Stróże 622
Tel./fax: 18 535 17 90