MEDALOWY CZERWIEC KLUBU "PATRIA" MŁYNNE

14.06.2011

Na dobre rozpoczął się sezon UKS "Patria" Młynne. Klub ten specjalizujący się w biegu na orientację zdobył na przełomie maja i czerwca kilka bardzo dobrych miejsc:

• 3 miejsce Edyta Baluta - Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski /Wejherowo/
  • 3 miejsce Edyta Baluta - Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski /Nowy
    Wiśnicz/
  • 3 miejsce Kamil Fitrzyk i Sandra Duplak - IX edycja Limanowa Cup /Nowy Wiśnicz-Bochnia/
  • 4 miejsce sztafety juniorek /Karolina Golonka, Małgorzata Mól i Edyta Baluta/
{multithumb thumb_height=150}

W ostatni weekend klub wybrał się na Mistrzostwa Polski Młodzików do Kościerzyny skąd dzisiejszej nocy powrócił przywożąc aż 5 brązowych medali.

W biegu sprinterskim brąz wywalczyli : Krzysztof Fitrzyk/M10/ , Sandra Duplak/K10/ oraz Kamil Fitrzyk /M12/. W biegu sztafetowym dwie sztafety dorzuciły po kolejnym brązie i z pokaźnym bagażem szczęśliwi zawodnicy "Patrii" powrócili do domu.

Szczególne słowa uznania należą się Kamilowi Fitrzykowi, który po znakomitym biegu na III zmianie wyprowadził naszą sztafetę z VIII miejsca na najniższy stopień podium. Skład sztafety: Jakub Dudek, Krzysztof Golonka i Kamil/. Kamil zajął jeszcze bardzo dobre X miejsce w biegu klasycznym, podobnie zresztą jak Sandra Duplak.
Wyniki cieszą niezmiernie bowiem już powoli pojawiają się kolejni po Edycie Baluta chętni na medale w starszych kategoriach. - mówi trener Witold Sochacki. To dodaje sił do dalszej pracy.

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}

Dodać należy iż "Patria" Młynne w dn. 03-05.06.2011 była organizatorem Mistrzostw Polski oraz IX edycji Limanowa Cup, które to zawody odbyły się w Nowym Wiśniczu i w Bochni. Wzięło w nich udział prawie 600 zawodników z całego kraju i zagranicy.

WS

• 3 miejsce Edyta Baluta - Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski /Nowy