Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Przyjmowanie wniosków o przyznanie płatności na rok 2011

04.05.2011

W związku ze zbliżającym się ostatecznym terminem przyjmowania wniosków o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz pomocy finansowej z tytułu wspierania gospodarowania na obszarach górskich i innych obszarach o niekorzystnych warunkach gospodarowania (ONW), Kierownik Limanowskiego Biura Powiatowego ARiMR w Limanowej uprzejmie informuje, że w dniach 9-14 maja oraz 16 maja br. tutejsze biuro będzie przyjmowało wnioski o przyznanie płatności w godzinach od 6.00 do 22.00.


W związku ze zbliżającym się ostatecznym terminem przyjmowania wniosków o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz pomocy finansowej z tytułu wspierania gospodarowania na obszarach górskich i innych obszarach o niekorzystnych warunkach gospodarowania (ONW), Kierownik Limanowskiego Biura Powiatowego ARiMR w Limanowej uprzejmie informuje, że w dniach 9-14 maja oraz 16 maja br. tutejsze biuro będzie przyjmowało wnioski o przyznanie płatności w godzinach od 6.00 do 22.00.
Liczba wyświetleń: 1547
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne