Premier Tusk będzie w Kłodnem

11.05.2011

W dniu 12 maja br. w godzinach południowych do Kłodnego przyjedzie premier Donald Tusk, który wspólnie z paroma ministrami rządu odwiedzi mieszkańców Kłodnego, którzy stracili swój dobytek w wyniku ubiegłorocznej katastrofy osuwiskowej w tej miejscowości.

Premier chce osobiście zapoznać się w jaki sposób Gmina Limanowa rozwiązała problem budowy domów, gdyż w tej sprawie jesteśmy pionierami o czym tak dużo pisały i mówiły media w całej
Polsce.

Na przyjazd również i dziś zapowiedziało swój udział wiele mediów.

JM

Polsce.

Na przyjazd również i dziś zapowiedziało swój udział wiele mediów.

JM