Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Partnerska wizyta z Gminy Wejherowo

12.05.2011

W dniach 12 i 13 maja br. z oficjalną wizytą do gminy Limanowa przyjechała 4-osobowa delegacja z zaprzyjaźnionej Gminy Wejherowo, z którą nasza gmina ma podpisaną umowę partnerską dotyczącą m.in. wymiany dzieci i młodzieży w okresie letnim i zimowym.

Delegacja przyjechała na czele z Wójtem Gminy Wejherowo - Henrykiem Skwarło, który zwyciężył w ostatnich wyborach samorządowych.


Jak powiedział nam Janusz Daniszewski - Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych i Rodziny Rady Gminy Wejherowo, w ostatnich wyborach samorządowych z bezpartyjnego komitetu wyborczego "Gospodarna Gmina" na 15 radnych, aż 13 zdobyło mandaty radnych.

{multithumb thumb_height=150}

Nowowybranemu Wójtowi Skwarło towarzyszyli z wizytą Krzysztof Sapieha - Kierownik Ref. Spraw Społecznych oraz dr Krzysztof Zabiegliński - Doradca Wójta Gminy Wejherowo ds. Rozwoju i wspomniany wcześniej Janusz Daniszewski.

Jak mówił Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan - Gmina Limanowa jest zainteresowana wymianą dzieci i młodzieży z Gminą Wejherowo w okresie lata 2011.

Z dwóch Zespołów Szkół z Pisarzowej i Mordarki z letniego wypoczynku w lipcu br. korzystać będzie po 40 dzieci wraz z opiekunami.

J.M.

W dniach 12 i 13 maja br. z oficjalną wizytą do gminy Limanowa przyjechała 4-osobowa delegacja z zaprzyjaźnionej Gminy Wejherowo, z którą nasza gmina ma podpisaną umowę partnerską dotyczącą m.in. wymiany dzieci i młodzieży w okresie letnim i zimowym.

Delegacja przyjechała na czele z Wójtem Gminy Wejherowo - Henrykiem Skwarło, który zwyciężył w ostatnich wyborach samorządowych.


Jak powiedział nam Janusz Daniszewski - Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych i Rodziny Rady Gminy Wejherowo, w ostatnich wyborach samorządowych z bezpartyjnego komitetu wyborczego "Gospodarna Gmina" na 15 radnych, aż 13 zdobyło mandaty radnych.

{multithumb thumb_height=150}

Nowowybranemu Wójtowi Skwarło towarzyszyli z wizytą Krzysztof Sapieha - Kierownik Ref. Spraw Społecznych oraz dr Krzysztof Zabiegliński - Doradca Wójta Gminy Wejherowo ds. Rozwoju i wspomniany wcześniej Janusz Daniszewski.

Jak mówił Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan - Gmina Limanowa jest zainteresowana wymianą dzieci i młodzieży z Gminą Wejherowo w okresie lata 2011.

Z dwóch Zespołów Szkół z Pisarzowej i Mordarki z letniego wypoczynku w lipcu br. korzystać będzie po 40 dzieci wraz z opiekunami.

J.M.Liczba wyświetleń: 1895
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne