Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zaproszenie do udziału w Programie charytatywno – ekologicznym "Zakretki.info – Pomagamy nie tylko przyrodzie…"

14.04.2011
{multithumb thumb_height=80}

"Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…" jest spontaniczną akcją prowadzoną początkowo przez studentów, wolontariuszy z całej Polski, która stała się aktualnie programem Fundacji Nauka i Kultura. Istotą akcji jest zbieranie plastikowych zakrętek PET z napojów,
a następnie odsprzedawanie ich jako surowiec do firm recyklingowych. Pieniądze uzyskane w tym procesie w całości przeznaczane są na zakup wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnych dzieci oraz programy edukacyjne związane z ochroną środowiska.

Dodatkowe informacje

{multithumb thumb_height=80}

"Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…" jest spontaniczną akcją prowadzoną początkowo przez studentów, wolontariuszy z całej Polski, która stała się aktualnie programem Fundacji Nauka i Kultura. Istotą akcji jest zbieranie plastikowych zakrętek PET z napojów,
a następnie odsprzedawanie ich jako surowiec do firm recyklingowych. Pieniądze uzyskane w tym procesie w całości przeznaczane są na zakup wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnych dzieci oraz programy edukacyjne związane z ochroną środowiska.

Dodatkowe informacjeLiczba wyświetleń: 1364
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne