Zaproszenie do udziału w Programie charytatywno – ekologicznym "Zakretki.info – Pomagamy nie tylko przyrodzie…"

14.04.2011
{multithumb thumb_height=80}

"Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…" jest spontaniczną akcją prowadzoną początkowo przez studentów, wolontariuszy z całej Polski, która stała się aktualnie programem Fundacji Nauka i Kultura. Istotą akcji jest zbieranie plastikowych zakrętek PET z napojów,
a następnie odsprzedawanie ich jako surowiec do firm recyklingowych. Pieniądze uzyskane w tym procesie w całości przeznaczane są na zakup wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnych dzieci oraz programy edukacyjne związane z ochroną środowiska.

{multithumb thumb_height=80}