Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Rekrutacja do POKL zakończona

07.04.2011

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej informuje, że zakończona została rekrutacja do Projektu "Czas na aktywność", realizowanego w ramach Programu Operacyjnego "Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zakwalifikowanych zostało 15 osób z 11 miejscowości znajdujących się na terenie Gminy Limanowa. W dniu 4 kwietnia
2011r., w Limanowskim Domu Kultury przy ul. Bronisława Czecha 4, odbyło się spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu.

Mamy nadzieję że założone cele projektu zostaną zrealizowane i uczestnicy zostaną w pełni usatysfakcjonowani przekazaną wiedzą oraz nabytymi w czasie trwania projektu umiejętnościami.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej informuje, że zakończona została rekrutacja do Projektu "Czas na aktywność", realizowanego w ramach Programu Operacyjnego "Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zakwalifikowanych zostało 15 osób z 11 miejscowości znajdujących się na terenie Gminy Limanowa. W dniu 4 kwietnia
2011r., w Limanowskim Domu Kultury przy ul. Bronisława Czecha 4, odbyło się spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu.

Mamy nadzieję że założone cele projektu zostaną zrealizowane i uczestnicy zostaną w pełni usatysfakcjonowani przekazaną wiedzą oraz nabytymi w czasie trwania projektu umiejętnościami.Liczba wyświetleń: 1677
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne