Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Limanowskie Centrum Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego

19.04.2011

Starosta Powiatu Limanowskiego Jan Puchała oraz Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowym Sączu serdecznie zapraszają wszystkich pełnoletnich mieszkańców powiatu limanowskiego do korzystania z bezpłatnych, profesjonalnych porad prawnych i obywatelskich w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pn. Limanowskie Centrum
Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego
. Doradcy Centrum udzielają porad m.in. z zakresu prawa i postępowania cywilnego (np. spadki, prawo rodzinne, nieruchomości), karnego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa pomocy społecznej, praw osób niepełnosprawnych od dnia 1 kwietnia 2011r.

Z nieodpłatnego poradnictwa można korzystać po uprzednim zapisaniu się na poradę:

  • osobiście, w siedzibie Centrum w Limanowej, ul. Józefa Marka 9, pokój nr 102 (siedziba Starostwa Powiatowego) lub
  • telefonicznie - 18 3337 920 oraz 795 29 28 20 lub mailowo - [email protected].

Sekretariat Centrum udziela informacji i przyjmuje zapisy na porady od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30.

Dodatkowe informacje

Plakat

Starosta Powiatu Limanowskiego Jan Puchała oraz Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowym Sączu serdecznie zapraszają wszystkich pełnoletnich mieszkańców powiatu limanowskiego do korzystania z bezpłatnych, profesjonalnych porad prawnych i obywatelskich w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pn. Limanowskie Centrum
Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego
. Doradcy Centrum udzielają porad m.in. z zakresu prawa i postępowania cywilnego (np. spadki, prawo rodzinne, nieruchomości), karnego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa pomocy społecznej, praw osób niepełnosprawnych od dnia 1 kwietnia 2011r.

Z nieodpłatnego poradnictwa można korzystać po uprzednim zapisaniu się na poradę:

  • osobiście, w siedzibie Centrum w Limanowej, ul. Józefa Marka 9, pokój nr 102 (siedziba Starostwa Powiatowego) lub
  • telefonicznie - 18 3337 920 oraz 795 29 28 20 lub mailowo - [email protected].

Sekretariat Centrum udziela informacji i przyjmuje zapisy na porady od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30.

Dodatkowe informacje

PlakatLiczba wyświetleń: 1721
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne