Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

KONKURS PLASTYCZNY "Wielkanocny koszyczek"

17.04.2011

Urząd Gminy Limanowa - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Starej Wsi zorganizował w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi konkurs plastyczny "Wielkanocny koszyczek". W konkursie wzięło udział 110 uczestników z bibliotek publicznych Gminy Limanowa, Wiejskich Domów Kultury oraz szkół z terenu gminy.


Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 18 kwietnia br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pisarzowej. Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi przywitał wszystkich przybyłych gości i podziękował za tak liczny udział w konkursie.

{multithumb thumb_height=150}

Na początku spotkania wystąpiły dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej w Pisarzowej przedstawiając teatrzyk pod tytułem "Wielkanoc".

Program został przygotowany przez mgr Teresę Ciuła - nauczycielkę ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej. Dziękujemy Pani za przygotowanie przedstawienia i wszystkim dzieciom za piękne wykonanie oraz pracę włożoną w nauczenie tekstu.

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}

Następnie laureatom i uczestnikom konkursu plastycznego zostały wręczone dyplomy i nagrody książkowe przez Jacentego Musiała - Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi w obecności nauczycieli, bibliotekarek, rodziców i dzieci, które były oceniane przez jury w składzie: Janina Malinowska z Wiejskiego Domu Kultury z Pisarzowej, Wiesław Mamak - nauczyciel sztuki z Zespołu Szkół w Mordarce, Kinga Górlińska-Leśniak - z Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa, Monika Sułkowska - z Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi.

{multithumb thumb_height=150 thumb_width=0}

Zwycięzcami zostali:

 • w kategorii Szkół Podstawowych (kl. 0-III):
  I miejsce - Miłosz Hebda ze Szkoły Podstawowej w Mordarce
  II miejsce - Jakub Przechrzta ze Szkoły Podstawowej w Nowym Rybiu
  III miejsce - Martyna Talarczyk ze Szkoły Podstawowej w Starej Wsi II
  III miejsce - Patrycja Michalik ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej
 • w kategorii Szkół Podstawowych (kl. IV-VI):
  I miejsce - Kinga Lorek ze Szkoły Podstawowej w Męcinie I
  II miejsce - Kamil Kumański z Biblioteki w Nowym Rybiu
  III miejsce - Monika Mucha ze Szkoły Podstawowej w Nowym Rybiu
  III miejsce - Katarzyna Wiewióra ze Szkoły Podstawowej w Męcinie I
 • natomiast w kategorii Gimnazjów:
  I miejsce - Monika Wąsowicz z Gimnazjum w Pasierbcu
  II miejsce - Sylwia Oleś z Gimnazjum w Pasierbcu
  III miejsce - Dominik Krzyżak z Gimnazjum w Męcinie I
  III miejsce - Faustyna Król z Gimnazjum w Rupniowie

Najciekawsze prace będą wykorzystane do promocji naszej gminy Limanowa. Zwycięzcom gratulujemy i wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Monika Sułkowska

Urząd Gminy Limanowa - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Starej Wsi zorganizował w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi konkurs plastyczny "Wielkanocny koszyczek". W konkursie wzięło udział 110 uczestników z bibliotek publicznych Gminy Limanowa, Wiejskich Domów Kultury oraz szkół z terenu gminy.


Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 18 kwietnia br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pisarzowej. Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi przywitał wszystkich przybyłych gości i podziękował za tak liczny udział w konkursie.

{multithumb thumb_height=150}

Na początku spotkania wystąpiły dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej w Pisarzowej przedstawiając teatrzyk pod tytułem "Wielkanoc".

Program został przygotowany przez mgr Teresę Ciuła - nauczycielkę ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej. Dziękujemy Pani za przygotowanie przedstawienia i wszystkim dzieciom za piękne wykonanie oraz pracę włożoną w nauczenie tekstu.

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}

Następnie laureatom i uczestnikom konkursu plastycznego zostały wręczone dyplomy i nagrody książkowe przez Jacentego Musiała - Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi w obecności nauczycieli, bibliotekarek, rodziców i dzieci, które były oceniane przez jury w składzie: Janina Malinowska z Wiejskiego Domu Kultury z Pisarzowej, Wiesław Mamak - nauczyciel sztuki z Zespołu Szkół w Mordarce, Kinga Górlińska-Leśniak - z Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa, Monika Sułkowska - z Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi.

{multithumb thumb_height=150 thumb_width=0}

Zwycięzcami zostali:

 • w kategorii Szkół Podstawowych (kl. 0-III):
  I miejsce - Miłosz Hebda ze Szkoły Podstawowej w Mordarce
  II miejsce - Jakub Przechrzta ze Szkoły Podstawowej w Nowym Rybiu
  III miejsce - Martyna Talarczyk ze Szkoły Podstawowej w Starej Wsi II
  III miejsce - Patrycja Michalik ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej
 • w kategorii Szkół Podstawowych (kl. IV-VI):
  I miejsce - Kinga Lorek ze Szkoły Podstawowej w Męcinie I
  II miejsce - Kamil Kumański z Biblioteki w Nowym Rybiu
  III miejsce - Monika Mucha ze Szkoły Podstawowej w Nowym Rybiu
  III miejsce - Katarzyna Wiewióra ze Szkoły Podstawowej w Męcinie I
 • natomiast w kategorii Gimnazjów:
  I miejsce - Monika Wąsowicz z Gimnazjum w Pasierbcu
  II miejsce - Sylwia Oleś z Gimnazjum w Pasierbcu
  III miejsce - Dominik Krzyżak z Gimnazjum w Męcinie I
  III miejsce - Faustyna Król z Gimnazjum w Rupniowie

Najciekawsze prace będą wykorzystane do promocji naszej gminy Limanowa. Zwycięzcom gratulujemy i wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Monika SułkowskaLiczba wyświetleń: 1777
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne