Konkurs fotograficzny "Krajobraz zimowy"

19.04.2011

W dniu 19 kwietnia 2011 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siekierczynie odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego "Krajobraz zimowy" oraz wręczenie nagród laureatom.

Celem konkursu było pokazanie piękna polskiej zimy oraz aktywnego udziału dzieci i młodzieży z Siekierczyny w działalności biblioteki.

Do konkursu zostało złożonych dużo zdjęć, które były ocenione i przyznano następujące miejsca:
I miejsce - Klaudia Hebda
II miejsce - Justyna Hybel
równorzędnie II miejsce - Klaudia Smaga
III miejsce - Sylwia Szewczyk,

ponadto wyróżnienia otrzymały: Anna Hybel, Kinga Kroczek, Jakub Kroczek i Paweł Kroczek.

{multithumb thumb_height=150}

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}

Ze zdjęć złożonych do konkursu Bibliotekarka z Siekierczyny przygotowała wystawkę, którą można zobaczyć w godzinach pracy Biblioteki.

Dyplomy i nagrody zwycięzcom wręczyli: Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi, Józefa Setlak - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siekierczynie II oraz Janina Kwit - Bibliotekarz z Gminnej Biblioteki Publicznej w Siekierczynie.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

M. Sułkowska

I miejsce - Klaudia Hebda