"III Limanowa Forrest" - 3 lipca 2011

17.04.2011

Serdecznie zapraszamy wszystkich małych i dużych miłośników gór do stolicy Beskidu Wyspowego, w niedzielę dnia 3 lipca 2011, na trzecią już edycję biegu górskiego anglosaskiego "Limanowa Forrest" - na Milenijny Krzyż, najwyższy stalowy krzyż w Polsce (37 m).

Bieg otwarty jest na wszystkich uczestników: zawodowców, amatorów, osoby w każdym wieku. Limit czasu wystarcza, żeby każdy chętny ukończył zawody.

Trasa 6,5 km. z ponad 300 m. przewyższeniem na krzyż, usytuowany na Miejskiej Górze w Beskidzie Wyspowym - 716 m n.p.m. Widoki ze szczytu Miejskiej Góry są niezapomnianym wrażeniem... obejmują nie tylko Beskid Wyspowy, ale również Beskid Sądecki, Pieniny i Tatry. Krzyż Milenijny jest najwyższym stalowym krzyżem w Polsce.

{multithumb thumb_height=150}

Podczas biegu można wystartować z dziećmi, teściową i z żoną... słowem: jest to bieg dla każdego! - bo można go w całości przejść.

Konkurencje: bieg górski i chód z kijkami tzw. nordic walking (więcej informacji w Regulaminie).

Impreza towarzysząca: "II. Mistrzostwa w biegu górskim Służb Mundurowych".

Dlatego zachęcamy też Służby Mundurowe na mistrzostwa w biegu górskim i Nordic Walkersów z kijkami.

Podczas "III. Limanowa Forrest" biegacze walczą o punkty w 2 ligach:

• "Liga ASICS Amatorów 2011"
  • "Montrail Liga Biegów Górskich 2011" (kategoria Ligi ‘M’).

Bieg ten został nagrodzony kilkoma cennymi certyfikatami - ostatnim był: Certyfikat "Najlepszy Bieg Górski - Złota Kozica 2010" (od portalu BiegiGorskie.PL). W 2009 roku otrzymał (od portalu MaratonyPolskie.PL) tytuł "Debiut Roku 2009".

Zapisz się, pobierz Regulamin zawodów i opłać startowe:

Promocja: opłata startowa stała 20 zł - dla mieszkańców powiatu limanowskiego, która obowiązuje aż do dnia biegu!

W ramach opłaty startowej zapewniamy:

• Wspaniałą biegową atmosferę,
  • Zabezpieczenie i oznakowanie trasy,
  • Zabezpieczenie i pomoc służb ratunkowych,
  • Elektroniczny pomiar czasu obsługiwany przez firmę Data-Sport,
  • Pomoc wolontariuszy,

Ponadto Uczestnicy biegu otrzymają:

• Napoje na trasie,
  • Pamiątkowy numer startowy,
  • Pamiątkowy okolicznościowy medal (dla zawodników, którzy ukończą bieg),
  • Okolicznościową koszulkę biegową firmy "Rogelli", wykonaną z materiału technicznego,
  • Posiłek i napój na mecie,
  • Możliwość udziału w losowaniu licznych nagród rzeczowych.

Zwolnieni z opłaty startowej są:

• zawodnicy poniżej 13 roku życia (rocznik 1998 i młodsi)
  • członkowie KS Limanowa Forrest
  • osoby w wieku 70 lat i starsze (rocznik: 1941 i starsze)

Więcej szczegółów w Regulaminie. Serdecznie zapraszamy! :-)

Klub Sportowy "LIMANOWA FORREST"

{multithumb thumb_height=150}

Impreza towarzysząca: "II. Mistrzostwa w biegu górskim Służb Mundurowych".

Podczas "III. Limanowa Forrest" biegacze walczą o punkty w 2 ligach:

• "Liga ASICS Amatorów 2011"
  • "Montrail Liga Biegów Górskich 2011" (kategoria Ligi ‘M’).

Zapisz się, pobierz Regulamin zawodów i opłać startowe:

W ramach opłaty startowej zapewniamy:

• Wspaniałą biegową atmosferę,
  • Zabezpieczenie i oznakowanie trasy,
  • Zabezpieczenie i pomoc służb ratunkowych,
  • Elektroniczny pomiar czasu obsługiwany przez firmę Data-Sport,
  • Pomoc wolontariuszy,

Ponadto Uczestnicy biegu otrzymają:

• Napoje na trasie,
  • Pamiątkowy numer startowy,
  • Pamiątkowy okolicznościowy medal (dla zawodników, którzy ukończą bieg),
  • Posiłek i napój na mecie,
  • Możliwość udziału w losowaniu licznych nagród rzeczowych.

Zwolnieni z opłaty startowej są:

• zawodnicy poniżej 13 roku życia (rocznik 1998 i młodsi)
  • członkowie KS Limanowa Forrest
  • osoby w wieku 70 lat i starsze (rocznik: 1941 i starsze)

Więcej szczegółów w Regulaminie. Serdecznie zapraszamy! :-)

Klub Sportowy "LIMANOWA FORREST"