Zawody w Unihokeja Szkół Podstawowych

17.04.2012

W dniu 19 kwietnia br. w Zespole Szkół w Starej Wsi II odbyły się zawody w Unihokeja Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Drużyny walczyły o zwycięstwo i udział w zawodach powiatowych.

Po wyrównanej rywalizacji tytuł Mistrza Gminy Limanowa tak Dziewcząt, jak i Chłopców przypadł drużynom ze Szkoły Podstawowej w Starej Wsi I.

Zwycięska drużyna dziewcząt grała w składzie: Izabela Dębska, Katarzyna Strug, Anita Więcek, Sylwia Kutaj, Karolina Kędroń, Iwona Włodarczyk, Barbara Pacholarz, Aleksandra Florek, Patrycja Franczak, Paulina Talarczyk.

Chłopcy grali w składzie: Eryk Pająk, Łukasz Bugajski, Karol Biedroń, Grzegorz Majka, Kamil Palacz, Artur Grabowski, Mariusz Liptak, Bartłomiej Bulanda, Sebastian Więcek, Filip Włodarczyk.
Opiekunem grup jest nauczyciel wychowania fizycznego Marek Młynarczyk.

Drużyny dziewcząt zajęły następujące miejsca:
III m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie II

Drużyny chłopców zajęły następujące miejsca:
III m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie I
IV m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie II

Dyplomy i nagrody wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach wręczyli ; Franciszek Bieda - Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Wiesława Boruta - Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II i Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa.

Gratulujemy i życzymy zwycięskim drużynom dalszych sukcesów na zawodach powiatowych, które odbędą się 4 maja br. w Zespole Szkół w Starej Wsi II .

KPTS

Opiekunem grup jest nauczyciel wychowania fizycznego Marek Młynarczyk.

Drużyny dziewcząt zajęły następujące miejsca:
III m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie II

Drużyny chłopców zajęły następujące miejsca:
III m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie I
IV m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie II