Zapowiedź spotkania z Barbarą Faron w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kaninie

08.03.2011

W dniu 17 marca 2011 r. o godz. 1500 odbędzie się spotkanie autorskie z Barbarą Faron pt. "Szczęście niejeden ma smak…" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kaninie.

Barbara Faron urodziła się 25 października 1977 roku w Limanowej, natomiast dzieciństwo spędziła w pobliskiej Kamienicy. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe na tamtejszym Wydziale Historycznym. Obecnie mieszka w Krakowie,
gdzie pracuje jako nauczyciel i redaktor. W wolnych chwilach, oprócz pisania ciekawych artykułów na temat malarstwa, zajmuje się tworzeniem literatury, z powodzeniem stosując najrozmaitsze konwencje literackie. Jest autorką historyczno – obyczajowej powieści "Zniewolona", bajki dla dzieci pt.: "Zazie na bezludnej wyspie" oraz stylizowanego na ludowe opowiadania cyklu "Ballady Beskidzkiego Dziada". Jej najnowsza książka ukazała się 2010 roku i nosi tytuł "Szczęście smakuje truskawkami".

Zapraszamy zainteresowanych do udziału w spotkaniu.

M S

Zapraszamy zainteresowanych do udziału w spotkaniu.

M S