Zakończony remont kuchni i stołówki szkolnej w Pisarzowej

01.03.2011

W Zespole Szkół w Pisarzowej kompleks kuchenny i stołówka szkolna zyskała nowy wygląd. W okresie jesienno zimowym została wyremontowana kuchnia wraz z zapleczem oraz stołówka szkolna. Kuchnia "stara" nie odpowiadała współczesnym normom zbiorowego żywienia , a stołówka szkolna o pow. 37 m2 , już dawno była zbyt ciasna aby sprostać liczbie żywionych uczniów w szkole. Ilość wydawanych posiłków w szkole to ok.160 dziennie więc remont był konieczny.

Modernizacja całego węzła żywieniowego polegała m.in. na poszerzeniu pomieszczeń kuchennych oraz istniejącej stołówki poprzez dobudowanie do budynku szkoły nowego pomieszczenia.

{multithumb thumb_height=150}

Dziś nowa stołówka posiada powierzchnię 61,9m2 i jest gustownie wkomponowana w architekturę budynku szkoły. Ponadto wyposażono kuchnię wraz z zapleczem w nowoczesny sprzęt spełniający normy unijne - całość jest bardzo estetyczna , pomieszczenia doświetlone , kolorystyka ścian i posadzek utrzymana w spokojnym , ciepłym klimacie. Prace remontowo - budowlane wraz z doposażeniem kosztowały 290 000,00 zł. Zadanie wykonała Firma Ogólnobudowlana Pana Jana Wojtasa. Całość prac została sfinansowana z budżetu Gminy Limanowa. Mamy nadzieję, że w nowej stołówce posiłki będą smakowały jeszcze lepiej.

Marek Ziaja

{multithumb thumb_height=150}