Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Warsztaty florystyczne

31.03.2011

W dniach od 5 do 15 kwietnia br. w Izbie Regionalnej przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Męcinie odbywać się będą warsztaty florystyczne. Organizatorem warsztatów jest Urząd Gminy Limanowa oraz Stowarzyszenie- Koło Gospodyń Wiejskich w Męcinie.

Warsztaty przeprowadzać będą członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Męcinie. Podczas zajęć uczestniczki poznawać będą różne techniki florystyczne.


Celem warsztatów jest kultywowanie, podtrzymywanie i dokumentowanie ludowej tradycji zdobienia palm wielkanocnych oraz upowszechnianie plastyki obrzędowej związanej z okresem Świąt Wielkanocnych w limanowskim regionie. Warsztaty mają ponadto na celu rozwój twórczy uczestniczek zajęć oraz nabycie przez nie praktycznych umiejętności z zakresu florystyki.

Chętne osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o kontakt z Przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Męcinie - Panią Danutą Smoleń pod nr tel. 18/33-27-067.

K G-L.

W dniach od 5 do 15 kwietnia br. w Izbie Regionalnej przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Męcinie odbywać się będą warsztaty florystyczne. Organizatorem warsztatów jest Urząd Gminy Limanowa oraz Stowarzyszenie- Koło Gospodyń Wiejskich w Męcinie.

Warsztaty przeprowadzać będą członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Męcinie. Podczas zajęć uczestniczki poznawać będą różne techniki florystyczne.


Celem warsztatów jest kultywowanie, podtrzymywanie i dokumentowanie ludowej tradycji zdobienia palm wielkanocnych oraz upowszechnianie plastyki obrzędowej związanej z okresem Świąt Wielkanocnych w limanowskim regionie. Warsztaty mają ponadto na celu rozwój twórczy uczestniczek zajęć oraz nabycie przez nie praktycznych umiejętności z zakresu florystyki.

Chętne osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o kontakt z Przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Męcinie - Panią Danutą Smoleń pod nr tel. 18/33-27-067.

K G-L.Liczba wyświetleń: 1913
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne