Turniej Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt

24.03.2011

Zgodnie z Kalendarzem Igrzysk Młodzieży Szkolnej dnia 25 marca br. na hali sportowej w Mordarce odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt, w których brało udział 7 drużyn.

Po zaciętych sportowych zmaganiach zwyciężyła drużyna dziewcząt - gospodarzy ze Szkoły Podstawowej w Mordarce.

{multithumb thumb_height=150}

Skład zwycięskiej drużyny to: Kubacka Monika, Kaim Ewelina, Wojtas Karolina, Dyrek Katarzyna, Skwarek Aleksandra, Lupa Natalia, Stanisławczyk Patrycja, Frączek Magdalena. Opiekunem zwycięskiej grupy dziewcząt jest Grzegorz Radziechowski.

Pozostałe drużyny dziewcząt biorące udział w turnieju zdobyły następujące miejsca:
II miejsce - SP Siekierczyna I
III miejsce - SP Pisarzowa
IV miejsce - SP Pasierbiec
V miejsce - SP Rupniów
VI miejsce - SP Stara Wieś I
VII miejsce - SP Młynne

Nagrody i dyplomy drużynom uczestniczącym w turnieju wręczali: Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce - Danuta Bulanda, Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa - Jacenty Musiał oraz nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Mordarce - Magdalena Dąbrowska i Janusz Zelek.

Drużyna dziewcząt z Mordarki zakwalifikowała się na zawody powiatowe i tam starała się będzie jak najlepiej reprezentować gminę Limanowa. Zawody powiatowe odbędą się dnia 7 kwietnia br. w Mszanie Dolnej. Dziewczętom życzymy wygranej!

B.P.

{multithumb thumb_height=150}