Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Szansa na założenie własnej firmy - nabór do projektu skierowanego do osób poszkodowanych przez powódź/osuwisko

03.03.2011

Mieszkańcy Województwa Małopolskiego mogą uczestniczyć w projekcie "Zdobądź dotację – zostań przedsiębiorcą" nr POKL.06.02.00-12-086/10, prowadzonym przez Systema Sp. z o.o., realizowanym w ramach PO KL, Priorytet VI "Rynek pracy otwarty dla wszystkich", Działanie 6.2 "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i
samozatrudnienia", współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa. Instytucją Wdrażającą jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Mieszkańcy Województwa Małopolskiego mogą uczestniczyć w projekcie "Zdobądź dotację – zostań przedsiębiorcą" nr POKL.06.02.00-12-086/10, prowadzonym przez Systema Sp. z o.o., realizowanym w ramach PO KL, Priorytet VI "Rynek pracy otwarty dla wszystkich", Działanie 6.2 "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i
samozatrudnienia", współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa. Instytucją Wdrażającą jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Dodatkowe informacjeLiczba wyświetleń: 1477
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne