Sukcesy zawodników KS "Limanowa-swim"

15.03.2011

Klub Sportowy "Limanowa-swim" rozpoczął swą działalność w październiku 2010 r. Założony został w celu upowszechniania sportu pływackiego na terenie gminy i miasta Limanowa oraz powiatu limanowskiego. W niespełna pół roku zawodnicy Klubu zdołali zdobyć wiele nagród, medali i wyróżnień podczas organizowanych zawodów pływackich na różnych szczeblach.

{multithumb thumb_height=150}

Do największych sukcesów jakie zdobyli zawodnicy Klubu "Limanowa-swim" należą:

• złoty medal i tytuł Mistrzyni Małopolski Wioletty Orczykowskiej na Otwartych Zimowych Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w Oświęcimiu,
  • jeden złoty i 5 brązowych medali na Otwartych Zimowych Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w Oświęcimiu,
  • srebrny i brązowy medal na zawodach "Pływaj z nami na Koronie" w Krakowie, które wywalczyła Natalia Orczykowska,
  • jeden złoty i dwa brązowe medale na zawodach Grand Prix Małopolski w Nowym Sączu,
  • srebrny i dwa brązowe medale na zawodach pływackich w Myślenicach,
  • III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu 14-latków w Gorzowie Wielkopolskim, które zdobyła Wioletta Orczykowska.

Sukcesy zawodników - jak mówi Prezes KS "Limanowa-swim" Robert Lora - są efektem kilkuletniej pracy, która miała miejsce jeszcze przed założeniem Klubu. To zasługa samych zawodników - jak dodaje - którzy wciąż trenują poprawiając swoje życiowe rekordy.

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}

Prezes a zarazem trener - Robert Lora chce, aby w Klubie było jeszcze więcej członków i zaprasza chętną młodzież. Liczy na pomoc i wsparcie władz samorządowych, aby ta piękna dyscyplina sportowa mogła się prężnie rozwijać.

Młodym pływakom z KS "Limanowa-swim" życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy na stronę internetową Klubu: www.limanowa-swim.pl

K G-L.

{multithumb thumb_height=150}

Do największych sukcesów jakie zdobyli zawodnicy Klubu "Limanowa-swim" należą:

• srebrny i dwa brązowe medale na zawodach pływackich w Myślenicach,

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}

Młodym pływakom z KS "Limanowa-swim" życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy na stronę internetową Klubu: www.limanowa-swim.pl

K G-L.