Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spotkanie Gminnej Rady Sportu

01.03.2011

W dniu 28 lutego br. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie Gminnej Rady Sportu. W zebraniu uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa - Władysław Pazdan, Z-ca Wójta Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Kierownik Wydziału KPTiS - Jacenty Musiał, Kierownik Wydziału GK - Rafał Woźniak oraz członkowie Gminnej Rady Sportu. Zebranie otworzył i prowadził Jacenty Musiał, który wszystkich przywitał i przedstawił porządek narady.


Zarządzeniem Nr 3/2011 Wójta Gminy Limanowa z dnia 24 stycznia 2011r. powołano Gminną Radę Sportu w skład, której weszli: Antoni Frączek - LKS "Olimpia" Pisarzowa, Józef Hutek - LKS "Słomka" Siekierczyna, Maria Kądziołka - UKS "Gumisie" Stara Wieś, Stanisław Adam Kita - LKS Rupniów, Józef Król - LKS Mordarka, Dariusz Lupa - LKS "Smolnik" Męcina, Andrzej Ruchała - nauczyciel wychowania fizycznego w Kłodnem, Witold Sochacki - nauczyciel wychowania fizycznego w Młynnem oraz Beata Piwowar - pracownik Urzędu Gminy Limanowa. Wójt Gminy Władysław Pazdan wręczył członkom Gminnej Rady Sportu stosowne listy. Omówił również strategię rozwoju Gminy Limanowa w zakresie kultury fizycznej i sportu i projekt budżetu na 2011r. Gminy Limanowa. Zgodnie z regulaminem Rada spośród swego grona wybrała Przewodniczącego Rady Sportu, którym został - Stanisław Adam Kita, Zastępcą - Dariusz Lupa oraz Sekretarzem - Beata Piwowar.

Gminna Rada Sportu zapoznała się z wysokością przyznanych środków finansowych z budżetu gminy Limanowa na zadania z zakresu rozwoju sportu. Ponadto omówiono najistotniejsze kwestie związane z rozwojem kultury fizycznej w gminie Limanowa.

B.P.

W dniu 28 lutego br. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie Gminnej Rady Sportu. W zebraniu uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa - Władysław Pazdan, Z-ca Wójta Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Kierownik Wydziału KPTiS - Jacenty Musiał, Kierownik Wydziału GK - Rafał Woźniak oraz członkowie Gminnej Rady Sportu. Zebranie otworzył i prowadził Jacenty Musiał, który wszystkich przywitał i przedstawił porządek narady.


Zarządzeniem Nr 3/2011 Wójta Gminy Limanowa z dnia 24 stycznia 2011r. powołano Gminną Radę Sportu w skład, której weszli: Antoni Frączek - LKS "Olimpia" Pisarzowa, Józef Hutek - LKS "Słomka" Siekierczyna, Maria Kądziołka - UKS "Gumisie" Stara Wieś, Stanisław Adam Kita - LKS Rupniów, Józef Król - LKS Mordarka, Dariusz Lupa - LKS "Smolnik" Męcina, Andrzej Ruchała - nauczyciel wychowania fizycznego w Kłodnem, Witold Sochacki - nauczyciel wychowania fizycznego w Młynnem oraz Beata Piwowar - pracownik Urzędu Gminy Limanowa. Wójt Gminy Władysław Pazdan wręczył członkom Gminnej Rady Sportu stosowne listy. Omówił również strategię rozwoju Gminy Limanowa w zakresie kultury fizycznej i sportu i projekt budżetu na 2011r. Gminy Limanowa. Zgodnie z regulaminem Rada spośród swego grona wybrała Przewodniczącego Rady Sportu, którym został - Stanisław Adam Kita, Zastępcą - Dariusz Lupa oraz Sekretarzem - Beata Piwowar.

Gminna Rada Sportu zapoznała się z wysokością przyznanych środków finansowych z budżetu gminy Limanowa na zadania z zakresu rozwoju sportu. Ponadto omówiono najistotniejsze kwestie związane z rozwojem kultury fizycznej w gminie Limanowa.

B.P.Liczba wyświetleń: 1811
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne