Spotkanie działaczy kultury z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w Gminie Limanowa

09.03.2011

W dniu 8 marca br. w Wiejskim Domu Kultury w Starej Wsi odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet z działaczami kultury. Na spotkanie przybyli: Poseł na Sejm - Bronisław Dutka, Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa, Franciszek Bieda - W-ce Wójt Gminy Limanowa, Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej, Mieczysław Bulanda - sołtys wsi Stara Wieś z żoną, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, przedstawicielki Zespołów Regionalnych z Gminy
Limanowa oraz indywidualnych artystów.

Zaproszone na uroczystość Panie miały możliwość obejrzenia spektaklu pt. "Bez mężczyzn" przedstawionego przez Teatr "Forte" z Krakowa, w którym występowała znana aktorka z wielu polskich filmów Katarzyna Nowak przy akompaniamencie Moniki Bylicy. Wszystkim Paniom zostały złożone gorące życzenia z okazji Dnia Kobiet przez zaproszonych gości.

{multithumb thumb_height=150}

Wystąpił ponadto Zespół "Niebiescy Chłopcy" Rodziny Molów ze Starej Wsi, który uświetnił tę uroczystość. Spotkanie przebiegała w bardzo sympatycznej i podniosłej atmosferze.

M S

Limanowa oraz indywidualnych artystów.

{multithumb thumb_height=150}

M S