II Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego dla klas I - III "MALUCH 2011"

15.03.2011

W dniu 15 marca br. w Szkole Podstawowej w Kaninie rozegrane zostały II Indywidualne Mistrzostwa Gminy Limanowa w Tenisie Stołowym dla uczniów klas I - III Szkół Podstawowych. W turnieju udział wzięło 34 zawodników z pięciu szkół z terenu Gminy - a były to: Kanina, Wysokie, Młynne, Nowe Rybie i Stara Wieś I.

W imieniu Wójta Gminy Limanowa Władysława Pazdana oficjalnego otwarcia zawodów dokonała Dyrektor Szkoły w Kaninie - Halina Śmierciak i Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa - Jacenty Musiał, po czym rozpoczęły się sportowe zmagania. Po zaciętej, wyrównanej rywalizacji uczniów w poszczególnych kategoriach turniej zakończył się następująco:

{multithumb thumb_height=150}

I miejsce - Jacek Śliwa SP Kanina
II miejsce - Patryk Matras SP Młynne
III miejsce - Szymon Lis SP Kanina

Najlepsi trzej zawodnicy w każdej kategorii otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a każdy uczestnik imprezy wrócił do domu z pamiątkowym dyplomem.

Wręczenia dokonała Dyrektor Szkoły - Halina Śmierciak i Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa - Jacenty Musiał. Nauczyciel wychowania fizycznego Agnieszka Leśniak ze Szkoły w Kaninie czuwała nad sprawnym przebiegiem zawodów, za co należą się słowa podziękowania.

Cieszymy się, że tenis stołowy jest tak popularny wśród uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych w naszej gminie i zapoczątkowany w ubiegłym roku przez pana Witolda Sochackiego turniej na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych.

{multithumb thumb_height=150}

dziewczęta kl. I