TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW

17.02.2011

W dniu 17 lutego br. w Zespole Szkół w Pasierbcu w nowo otwartej hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Koszowej Chłopców.

W Turnieju I miejsce zdobyli chłopcy z Zespołu Szkół w Starej Wsi II w składzie Dawid Banach, Mateusz Bieda, Dariusz Kotlarz, Marcin Łyszczarz, Dawid Mruk, Grzegorz Opiela, Grzegorz Szubryt, Mariusz Szubryt, Dominik Piaskowy, Marek Szewczyk, Marcin Włodarczyk, Artur
Król, opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Halina Stanisławczyk.

{multithumb thumb_height=150}
II miejsce - chłopcy z Z.S. w Pasierbcu
III miejsce - chłopcy z Z.S. w Męcinie
IV miejsce - chłopcy z Z.S. w Mordarce
V miejsce - dziewczęta z Z.S. w Rupniowie.

Dyplomy i nagrody uczestnikom zawodów wręczyli - Z-ca Wójta Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Dyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu - Rozalia Kuchta, Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa - Jacenty Musiał i nauczyciel wychowania fizycznego - Zbigniew Król.

Gminę Limanowa na Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Chłopców, która odbędzie się 24 lutego 2011r. w Zespole Szkół Samorządowych Nr 3 w Limanowej będzie reprezentować drużyna z Zespołu Szkół w Starej Wsi II. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B.P.

{multithumb thumb_height=150}
II miejsce - chłopcy z Z.S. w Pasierbcu
III miejsce - chłopcy z Z.S. w Męcinie
IV miejsce - chłopcy z Z.S. w Mordarce
V miejsce - dziewczęta z Z.S. w Rupniowie.

B.P.

Liczba wyświetleń: 2009