Spotkanie z Markiem Dudkiem

21.02.2011

"Między Alpami, a Beskidami" - pod takim tytułem w piątek - 25 lutego 2011 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi odbędzie się spotkanie autorskie z podróżnikiem, fotografikiem, alpinistą - Markiem Dudkiem.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.

Marek Dudek - podróżnik, fotografik, alpinista... w końcu filmowiec, dla którego dokumentowanie swoich podróży i wypraw górskich stało się pasją. Człowiek przestrzeni i ruchu lubiący odkrywać nie tylko nowe miejsca, ale również siebie w różnych sytuacjach i wyzwaniach. Wyprawy w Alpy trwają już od dziesięciu lat - ich plonem są zdjęcia i filmy pokazujące jak fascynujący jest ten region Europy.

Jest autorem filmów o tematyce wysokogórskiej: " Miasteczko", "Mat" "Powroty" oraz serii etiud filmowych pod wspólnymi tytułami "Poezja gór" "Świat gór" oraz "Malowanie Beskidami".

{multithumb thumb_height=150}

Jest założycielem Towarzystwa Fotograficznego "Nova" oraz Klubu Wysokogórskiego. Wspinał się w Tatrach, Alpach górach Kaukazu i Afryki, w Kanadzie i kilku innych ciekawych regionach świata. Jest też autorem publikacji o tematyce górskiej.

PLAKAT - ZAPROSZENIE

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.

{multithumb thumb_height=150}

PLAKAT - ZAPROSZENIE