Podsumowanie ferii w Gminnej Bibliotece w Pisarzowej

17.02.2011

W okresie ferii zimowych w Bibliotece Publicznej w Pisarzowej odbywały się liczne zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty muzyczne, teatralne oraz literackie.

Podczas spotkań literackich dzieci poznały legendy, uzyskały informacje na temat historii, kultury i sztuki Zakopanego. W tą niezwykłą podróż po zimowej stolicy Polski oprowadzał przewodnik
turystyczny E. Stadtmüller, A. Chachulskiej "Zakopane i okolice"- wydanie dla najmłodszych.

Ciekawą formą rozrywki była zabawa w teatr, gdzie każdy mógł zostać aktorem i zagrać rolę w teatrzyku "Dzień uśmiechu". Przez dwa tygodnie można było wybrać zajęcia według własnych zainteresowań, jeśli nie teatr, plastyka to na pewno muzyka.

{multithumb thumb_height=150}

Prace plastyczne wykonane podczas ferii można oglądać w bibliotece a w najbliższym czasie zapraszamy na wystawę fotograficzną " Ferie w bibliotece". Na zakończenie ferii odbył się bal kostiumowy, który został przygotowany przy współpracy z WKK w Pisarzowej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w organizację ferii.

Teresa Frączek

{multithumb thumb_height=150}