Podsumowanie ferii w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi

09.02.2011

W dniu 10 lutego 2011 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Czytelnik Roku 2010" i plastycznego "Zimowy pejzaż".

Na uroczystość przybyli: Mieczysław Bulanda - Sołtys Wsi Stara Wieś - Rola, dzieci, młodzież oraz rodzice.

{multithumb thumb_height=150}

W konkursie "Czytelnik Roku 2010" zwyciężyli:

• Kategoria Szkół Podstawowych (klasy I-III)
    1. Marta Kędroń
    2. Marta Kuzar
    3. Aleksandra Talarczyk
  • Kategoria Szkół Podstawowych (klasy IV-VI)
    1. Ewelina Biernat
    2. Anita Więcek
    3. Karolina Kędroń.

Natomiast w konkursie plastycznym pt. "Zimowy pejzaż" zorganizowanym podczas ferii w Bibliotece w Starej Wsi brało udział wiele dzieci i młodzież, nawet te najmłodsze mieszkające w Starej Wsi, które przyprowadzili rodzice.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:
1. Gabriela Król
2. Julia Sabura
3. Adam Kuzar.

Również w konkursie brały udział: Lilianna Liszka, Maja Szyrszeń, Emilka Fiejtek. Natalia Kulig, Mikołaj Liszka, Szymon Fiejtek, Kamila Gancarczyk, Aleksandra Talarczyk, Marta Kuzar, Paulina Talarczyk, Krzysztof Król, Piotr Lis, Konrad Kądziołka, Anna Kuzar, Monika Lis, Mirosław Lis oraz Sławomir Lis.

Dyplomy i nagrody zwycięzcom wręczyli: Mieczysław Bulanda - sołtys wsi, Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi, Maria Fiejtek - pracownik Wiejskiego Domu Kultury w Starej Wsi oraz Lidia Piegza - Bibliotekarz z Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi.

Monika Sułkowska

{multithumb thumb_height=150}

W konkursie "Czytelnik Roku 2010" zwyciężyli:

• Kategoria Szkół Podstawowych (klasy I-III)
    1. Marta Kędroń
    2. Marta Kuzar
    3. Aleksandra Talarczyk
  • Kategoria Szkół Podstawowych (klasy IV-VI)
    1. Ewelina Biernat
    2. Anita Więcek
    3. Karolina Kędroń.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali: