Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

PIERWSZE ZAWODY NA HALI W PASIERBCU

15.02.2011

W dniu 15 lutego br. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się po raz pierwszy na nowo otwartej hali sportowej Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Koszowej Dziewcząt.

Budowa nowego obiektu trwała 2 lata. 15 listopada 2010r. odbyło się otwarcie hali sportowej o wymiarach 21m x 30 m z zapleczem, które stanowi nowe szatnie dla uczniów, rozbieralnie, sanitariaty oraz pomieszczenia socjalne dla nauczycieli. Integralną częścią budynku


jest biblioteka z czytelnią, pracownia komputerowa oraz w podpiwniczeniu siłownia.
{multithumb thumb_height=150}

W Turnieju Piłki Koszowej I miejsce zdobyły dziewczęta z Zespołu Szkół w Mordarce w składzie Klaudia Zelek, Paulina Ociepka, Patrycja Grzyb, Dominika Grzyb, Marzena Kądziołka, Elżbieta Dudek, Agnieszka Wojtas, Bożena Lis, Natalia Jurek, Sabina Tomasik, Daria Janczyk, Beata Król, opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Magdalena Dąbrowska.
II miejsce - dziewczęta z Z.S. w Starej Wsi II
III miejsce - dziewczęta z Z.S. w Pisarzowej
IV miejsce - dziewczęta z Z.S. w Pasierbcu
V miejsce - dziewczęta z G. w Starej Wsi I

Dyplomy i nagrody uczestnikom zawodów wręczyli - Z-ca Wójta Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Dyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu - Rozalia Kuchta, Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa - Jacenty Musiał i nauczyciel wychowania fizycznego - Marek Golonka.


Gminę Limanowa na Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt, która odbędzie się 22 lutego 2011r. w Zespole Szkół Samorządowych Nr 3 w Limanowej będzie reprezentować drużyna z Zespołu Szkół w Mordarce. Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Piłka Koszowa jest w naszej gminie coraz bardziej popularną dyscypliną sportową, a poziom gry zawodników z każdym rokiem jest coraz wyższy.

B.P.

W dniu 15 lutego br. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się po raz pierwszy na nowo otwartej hali sportowej Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Koszowej Dziewcząt.

Budowa nowego obiektu trwała 2 lata. 15 listopada 2010r. odbyło się otwarcie hali sportowej o wymiarach 21m x 30 m z zapleczem, które stanowi nowe szatnie dla uczniów, rozbieralnie, sanitariaty oraz pomieszczenia socjalne dla nauczycieli. Integralną częścią budynku


jest biblioteka z czytelnią, pracownia komputerowa oraz w podpiwniczeniu siłownia.
{multithumb thumb_height=150}

W Turnieju Piłki Koszowej I miejsce zdobyły dziewczęta z Zespołu Szkół w Mordarce w składzie Klaudia Zelek, Paulina Ociepka, Patrycja Grzyb, Dominika Grzyb, Marzena Kądziołka, Elżbieta Dudek, Agnieszka Wojtas, Bożena Lis, Natalia Jurek, Sabina Tomasik, Daria Janczyk, Beata Król, opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Magdalena Dąbrowska.
II miejsce - dziewczęta z Z.S. w Starej Wsi II
III miejsce - dziewczęta z Z.S. w Pisarzowej
IV miejsce - dziewczęta z Z.S. w Pasierbcu
V miejsce - dziewczęta z G. w Starej Wsi I

Dyplomy i nagrody uczestnikom zawodów wręczyli - Z-ca Wójta Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Dyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu - Rozalia Kuchta, Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa - Jacenty Musiał i nauczyciel wychowania fizycznego - Marek Golonka.


Gminę Limanowa na Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt, która odbędzie się 22 lutego 2011r. w Zespole Szkół Samorządowych Nr 3 w Limanowej będzie reprezentować drużyna z Zespołu Szkół w Mordarce. Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Piłka Koszowa jest w naszej gminie coraz bardziej popularną dyscypliną sportową, a poziom gry zawodników z każdym rokiem jest coraz wyższy.

B.P.Liczba wyświetleń: 2187
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne