Ogłoszenie "Czytelnika Roku 2010" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rupniowie

13.02.2011

W dniu 11 lutego br. miało miejsce podsumowanie konkursów odbywających się we ferie i ogłoszenie "Czytelnika Roku 2010" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rupniowie.

Tytuł "Czytelnika Roku 2010" w Bibliotece w Rupniowie zdobyła Natalia Daniel, która otrzymała List Gratulacyjny i nagrodę książkową od Wójta Gminy Limanowa - Władysława Pazdana.

W Turnieju Warcabowym zwyciężyli:

{multithumb thumb_height=150}

• II miejsce - Kamil Raczek
  • III miejsce - Monika Gąsiorek,

natomiast w Turnieju Szachowym:

• I miejsce - Krzysztof Raczek
  • II miejsce - Dawid Sojka.

W konkursie plastycznym pt. "Ilustracja do wiersza Jana Brzechwy", w którym wzięło udział kilkanaście dzieci po ocenie prac wyróżnienia otrzymały:

• Sylwia Żnińska
  • Izabela Szczygieł
  • Monika Kuzak
  • Marlena Opach
  • Wiktoria Bałdo.

Dyplomy i nagrody zwycięzcom wręczali: Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa, Adam Stanisław Kita - Radny Gminy Limanowa, Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi, Halina Piechnik - Z-ca Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Rupniowie - Centrum oraz Anna Wiktor - Bibliotekarz z Gminnej Biblioteki Publicznej w Rupniowie.

Monika Sułkowska

W Turnieju Warcabowym zwyciężyli:

{multithumb thumb_height=150}

• II miejsce - Kamil Raczek
  • III miejsce - Monika Gąsiorek,

natomiast w Turnieju Szachowym:

• I miejsce - Krzysztof Raczek
  • II miejsce - Dawid Sojka.

• Sylwia Żnińska
  • Izabela Szczygieł