Konkurs "O życiu i twórczości Marii Dąbrowskiej"

09.02.2011

W dniu 7 lutego 2011 r. w ramach programu zorganizowanego na ferie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "O życiu i twórczości Marii Dąbrowskiej".

Szkoła Podstawowa w tej miejscowości jest imienia Marii Dąbrowskiej i w związku z tym został zorganizowany konkurs w Bibliotece o tej tematyce, którego celem było poznanie przez dzieci życiorysu patronki swojej szkoły.

{multithumb thumb_height=150}

Po ocenie testów Komisja stwierdziła wysoki poziom uczestniczących w konkursie i postanowiła przyznać następujące miejsca:

• równorzędnie trzy I miejsca:
    Sylwia Pędzik - kl. IV
    Małgosia Ptaszek - kl. IV
    Patrycja Tabor - kl. V
  • II miejsce: Patrycja Pasoń.

Na rozstrzygnięcie konkursu przybył Ks. Kanonik Kazimierz Basista - Proboszcz Parafii w Nowym Rybiu, Grażyna Stalmach - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowym Rybiu i Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi, którzy wręczali dyplomy i nagrody książkowe zwycięzcom oraz podziękowali za udział w konkursie. Jedną z nagród książkowych pt. "PIGMEJE" ufundował Ks. Kanonik Kazimierz Basista. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

M S

{multithumb thumb_height=150}

• równorzędnie trzy I miejsca:
    Sylwia Pędzik - kl. IV
    Małgosia Ptaszek - kl. IV
    Patrycja Tabor - kl. V
  • II miejsce: Patrycja Pasoń.

M S