Ferie zimowe na Orliku w Męcinie

07.02.2011

W dniach 2, 3 i 4 lutego 2011 r. na obiektach sportowych „Orlik 2012” w Męcinie animatorzy sportowi po patronatem Ministerstwa Sportu i dzięki pomocy finansowej Urzędu Gminy Limanowa zorganizowali turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży z Męciny, Kłodnego i Mordarki. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym" w kategoriach:

• chłopcy szkół podstawowych (4 drużyny),

• chłopcy szkół gimnazjalnych (4 drużyny),
  • dziewczęta szkół gimnazjalnych (4 drużyny).
{multithumb thumb_height=150}

Turniej dziewcząt rozegrano na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie, ponieważ pogoda uniemożliwiła grę na boisku o sztucznej nawierzchni.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy z Ministerstwa Sportu, drużyny startujące w turniejach oraz najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali piłkami. Najlepsze 3 zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, które ufundowane zostały przez Urząd Gminy Limanowa, za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie za udostępnienie obiektu oraz poczęstunek dla uczestników i opiekunów.

Zawody sędziowali: Lubomir Piotrowski, Józef Smęda , Włodzimierz Stasik i Janusz Zelek.

Józef Smęda

• chłopcy szkół podstawowych (4 drużyny),

• chłopcy szkół gimnazjalnych (4 drużyny),
  • dziewczęta szkół gimnazjalnych (4 drużyny).
{multithumb thumb_height=150}

Józef Smęda