Dziecięca Triada Artystyczna

15.02.2011
{multithumb thumb_height=100}

Wzorem lat ubiegłych Urząd Gminy Limanowa wspólnie z Limanowskim Domem Kultury jest organizatorem trzech konkursów artystycznych pod wspólną nazwą Dziecięca Triada Artystyczna. Konkursy te organizowane są dla dzieci ze szkół z terenu gminy Limanowa oraz szkół i przedszkoli z terenu miasta Limanowa.

W ramach Triady odbędą się:

• Mały Konkurs Recytacji Poezji dla Dzieci - 7 kwiecień 2011 r.
  • Spotkania Śpiewających Dzieci - 14 kwiecień 2011 r.
  • Prezentacje Artystyczne Limanowskich Dzieci - 10 maja 2011 r.

Każdą placówkę w poszczególnych konkursach reprezentować może maksymalnie 3 uczestników w wieku od 6-12 lat.

Konkursy organizowane co roku w ramach Dziecięcej Triady Artystycznej w swym zamierzeniu mają na celu zainteresowanie dzieci śpiewem, tańcem, teatrem, muzyką. Mają one wspomagać kształtowanie u dzieci kultury językowej i estetyki wysławiania się oraz stworzyć możliwość zaprezentowania limanowskiemu środowisku całorocznej pracy twórczej.

Występy najmłodszych odbywać się będą na scenie Limanowskiego Domu Kultury.

Młodzi artyści występujący podczas Triady otrzymają okolicznościowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a nagrody główne otrzymają placówki z najwyższą ilością punktów, których podopieczni będą brali udział we wszystkich trzech częściach Triady.

Karty Zgłoszenia do udziału w Dziecięcej Triadzie Artystycznej przyjmowane są w Limanowskim Domu Kultury do dnia 1 kwietnia br.

K G-L.

KARTA ZGLOSZENIA - MAŁY KONKURS RECYTACJI

KARTA ZGLOSZENIA - SPOTKANIA ŚPIEWAJACYCH DZIECI

KARTA ZGlOSZENIA- PREZENTACJE ARTYSTYCZNE

REGULAMIN - TRIADA 2011

{multithumb thumb_height=100}

W ramach Triady odbędą się:

• Mały Konkurs Recytacji Poezji dla Dzieci - 7 kwiecień 2011 r.
  • Spotkania Śpiewających Dzieci - 14 kwiecień 2011 r.
  • Prezentacje Artystyczne Limanowskich Dzieci - 10 maja 2011 r.

Występy najmłodszych odbywać się będą na scenie Limanowskiego Domu Kultury.

K G-L.

KARTA ZGLOSZENIA - MAŁY KONKURS RECYTACJI